Zaglądający:
wtorek, 24 listopada 2009
Konkursy, imprezy i brak czasu na robótki ...........

Pierwszy dzień od dawien dawna w którym nie wychodzę do pracy o godzinie 7:00. Czas na wpis na tym zapomnianym blogu :-)

Ostatnio już papierologii nie ma, ale impreza goni imprezę, konkurs goni konkurs. Najpierw dożynki gmninne organizowane przez szkołę, w której pracuję. Tutaj się nie napracowałam :-p tylko 1000 losów do zrobienia miałam.  Impreza się udała.

Potem konkursy, jeden multimedialny, prezentacje robiliśmy, udało się nam wyróżnienie dostać na 35 prac nadesłanych, sukces ogromny, po raz pierwszy braliśmy udział :-)

Następnie konkursy wiedzy, blisko podium za każdym razem, czyli 4 miejsce, jeszcze do końca grudnia nas 3 czekają. Szaleję w tym roku, ale od pani Dyrektor i z Gminy jest polecenie, brać udział, więc bieżemy, tylko ja na nos padam ze zmęczenia, młodzież też, chociaż wybieram za każdym razem kogoś innego.

No i teraz jeszcze imprezey przed świętami, ale tutaj jestem szarym pomocnikiem więc się zbytnio nie zmęczę :-p

Z pola robótkowego - zastój jak diabli, a nawet "do tyłu" - zaplanowane będzie niezrealizowane, niestety przyjemności zeszły na  dalszy plan.

Pozdrawiam czytających i odwiedzających, postaram się coś pokazać z robótek, ale wiecie niestety praca, praca, praca .....